| Gherman_Paul_1999 a întrebat:

Salut TPU,
In aceasta seara cautam sa imi fac memorie prin telefon si din greseala mi-am eliminat cardul de memorie din telefon.Ce ar trebui sa fac ca sa recuperez aplicatiile?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Introdu-l la loc. Nu fizic ci tot din setari. Doar daca ai telefonul rootat ai aplicatii pe card. Daca nu, toate aplicatiile le ai in memoria interna a telefonului.

| cfrtobias a răspuns:

Ai scos card si pus inapoi sau sa intri in setari sa ii dai voie sa accepte card?

| ziftode a răspuns:

Restarteaza telefonul
presupun ca i-ai dat "umount" la card
o restartare o sa anuleze asta

daca in schimb ai facut ceva mai rau (format) atunci...
iti dorim sanatate ca e mai buna decat toate big grin

| Cheptene1Natalia a răspuns:

Restarteaza telefonul, dar da nu merge, du-te la un expert