| PiggyBank11 a întrebat:

Bunahappy.IPHONE 5 SAU GALAXY S4? De curand mi-a fost furat s3-ul si as vrea sa imi iau un telefon nou.Nu ma pot decide intre Iphone 5 si Samsung Galaxy S4( se lanseaza vineri, deci luna viitoare cred ca va ajunge si aici). Am avut Iphone 4 si pot spune ca m-am inteles de minune cu el. Imi placea dimensiunea, softul, telefonul in sine care parea mai rezistent. S3-ul a fost mai spectaculos, mai multe posibilitati pe Android(nu aveam Jailbreak pe Iphone), sunetul era mult mai bun si pot sa zic ca si camera era ceva mai buna. Singurul dezavantaj, dupa parerea mea era dimensiunea ecranului(cam mare, dar acceptabil). Am auzit ca s4 va fi si mai mare...straight face. In concluzie.voi ce parere aveti? APPLE SAU SAMSUNG?
Funda:*!

Răspuns Câştigător
| GrALEX a răspuns:

Iti sugerez sa cumperi galaxy s4 android este mai distractiv unicul minus este ca se descarca mai repede de cit iphione dar asta este un nimic, deci cumparatzi s4

4 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Daca as fi in locul tau mias alege Samsung galaxy s3 sau mai bine as astepta s4 dar voi avea cam mult de asteptat pentru ca din cate am inteles galaxy s4 va aparea in Romania prin vara iunie-iulie

| SpecialistIT a răspuns:

Eu as lua Nexus 4, sincer: http://www.mediadot.ro/......mera-black

Bafta!

| TheLastCookie a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Galaxy S4. Deoarece are multe aplicatii pe Android si are un model spectaculos. Crede-ma, are un prieten de al meu si se da mare toata ziua.

| SouLIce a răspuns (pentru TheLastCookie):

laughing nici nu a aparut Samsung galaxy s4 si are un prieten de al tau rolling on the floor
Nu sti ce vorbesti sau habar nu ai de telefoanele mobile