| anonim_4396 a întrebat:

Joc pe facebook jocul 8 ball poll, iar in partea stanga imi tot apar Persoane Pe Care S-ar Putea Sa Le Cunosti! Cum sa "scap" de chestia asta? Sa nu imi mai apara? Si inca ceva... daca blochez o anumita persoana pe care nu o am in lista si imi tot apare la categoria despre care spuneam mai sus si dupa un timp o deblochez imi va mai aparea la aceasta categorie sau ca sugestie? Help plsFunda si vot!

3 răspunsuri:
| Andr3y25 a răspuns:

Nu este asa jocul. Jocul este de pe minilip.com! Nu stiu de ce l-au bagat si pe facebook.Au stricat tot jocul

| delia5609 a răspuns (pentru Andr3y25):

Ai dreptate, si problema e de la facebook si nu de la joc.Jocul e cu treaba lui si ce zic eu e altceva! Mersi de raspuns!

| emyy31 a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de aia.asa este facut jocul.