| erichlemny a întrebat:

la mine acasa am un router de la citynet. Mergea bine pana miam pus hamachi si mergea si cu el si brusc nu mai aveam net. Am router tplink. Ajutor

Răspuns Câştigător
| Bogdan003 a răspuns:

Buna, incearca sa intri in control panel>>Network and Sharing Center>>Change adapter settings>> apasa click dreapta pe Hamachi si dai "Disable", dupa apasa click dreapta pe Ethernet si apasa pe "Diagnose" (asteapta pana se verifica adaptorul, si ar trebui sa iti rezolve problema automat)

| ROTTWEILER12 a răspuns (pentru Bogdan003):

EU zic Mai bine sa ii dai uninstall

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

REseteaza-l si reconfigureaza-l.

| CinevaNou a răspuns:

Patisem si eu asta cand foloseam hamachi, singura solutie a fost sa-l dezinstalez.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Poti lua de pe net iobiuninstaller ca sa dezinstalezi Hamachi ( nu mai instala in computer toate chestiile de pe net). Reset la computer, reset la router (in partea din spate are un orificu un de intra o agrafa, tine apasat 20 -30 sec.; intri pe router si-l configurezi, save si merge netul.
http://www.iobit.com/advanceduninstaller.html

| ionut258 a răspuns:

Control Panel\Network and Internet\Network Connections >dai click dreapta pe hamachi si dai disable. dupa aia dai un restart la pc si vezi daca merge.