| Andreea945 a întrebat:

Buna,la tableta serioux A1081TAB AATROXTAB se poate conecta la net prin usb de la rds? intreb pentru ca am fost la un sediu de rds sa-mi iau usb, iar fata de acol mi-a zis ca nu merge decat prin wifi ca are android, dar cei de la magazin cand am cumparat-o mi-au spus ca merge si prin usb conectata., va multumesc:*

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Nu te mai lua dupa toti prosti de la rds! bineinteles ca merge! toate tabletele merg cu modem(atentie! nu cablu de net) foarte bine!
Nu trebuie instalat nici un driver! se conecteaza in mod automat. succes!
funda?