| CryssFr a întrebat:

Bună la toți, am o mică problemă dar în același timp foarte enervantă. De la un timp laptopul se oprește cu excepția desktopului! Și nu se mai stinge pînă nu parcurg la oprirea forțată, dar nici nu pot face nimic la el în acest timp! Mă puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| Ωmega a răspuns:

Este foarte posibil pentru ca stiu de multi care au probleme dupa update-ul ala. ba nu le mai merge skype-ul ba nu mai aud sunete ca lumea, ba nu mai merge Cortana sau Edge, d-astea.

3 răspunsuri:
| Ωmega a răspuns:

Cauzele pot fi multiple. Poti sa faci un sistem restore pana la o data in trecut cand problema nu exista sau reinstalezi Windows-ul ca in acest fel sa elimini varianta software ca si problema.

| CryssFr explică (pentru Ωmega):

Catare problema asta a apărut de cînd am făcut Update la windows 10 Anniversary! Oare să fie de la dînșii eroare?

| CryssFr explică (pentru Ωmega):

Sper că de grabă o să mai fie un update care să repare totul!

| Ωmega a răspuns (pentru CryssFr):

Este foarte posibil pentru ca stiu de multi care au probleme dupa update-ul ala. ba nu le mai merge skype-ul ba nu mai aud sunete ca lumea, ba nu mai merge Cortana sau Edge, d-astea.