| trăncănici a întrebat:

Bună la toată lumea! Vreau să reinstalez windows şi trebuie să folosesc acest simbol \ \ Dar nu merge din tastatură. Ştie cineva cum să-l obţin? Că am ecranul negru şi doar porţiunea aceea mică albă se vede, nu ştiu cum pot obţine acest simbol pe tastatură, că nu merge dacă apăs pe butonul unde este scris acest simbol! Vă mulţumesc anticipat pentru răspuns!

Răspuns Câştigător
| axeldavid a răspuns:

Cred ca ai tastatura usb aia nu merge iti trebuie o tastatura normala

1 răspuns: