| patricia17 a întrebat:

Buna
Laptopul meu se conecteaza cam greu la modem wifi, daca imi iau router wireless trebuie sa l conectez la ceva? cum sta treaba?
funda

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Wi-Fi este un mod de transmisie Wireless. Deci nu poti sa spui ca modemul este Wi-Fi si routerul este Wireless. Amandoua sunt Wireless. Conectarea va fi, deci, identica daca nu cumva ai conectarea prin fir la modem, acuma!

| darrio2007 a răspuns:

Este totuna.Problema poate fi de la laptop.La mine nu se mai conecteaza wi-fi de mult timp.Dar nu ma deranjeaza.Ma conectez wi-fi cu telefonul.

| darrio2007 a răspuns:

P.S.Am modem cu wi-fi de la UPC.