| andreea8541 a întrebat:

.ma ajutati si pe mine.Va rog. Cand ma loghez pe facebook imi apare : https://www.facebook.com/checkpoint/? next si am completat spatiile libere dar tot nu merge.Imi spune ca nu am 13 ani...si trebuie sa verifice... ceva de genul asta.Stiti cumva ce sa fac? Multumeesc :*

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cati ani ai?

| andreea8541 explică (pentru K0sti):

Pai,normal am 13 ani.Am pus anul 1999. Si imi cere si CNP-ul?

| K0sti a răspuns (pentru andreea8541):

Se vede ca ai 13 ani! happy Ori te lasi de Facebook pana la limita legala, ori minti si spui ca ai 20 de ani!

| andreea8541 explică:

E.in fine, mai vad eu, ca nu merge, oricum iti multumesc pentru ajutorwinking