| Nikoleta_Aftene_1985 a întrebat:

ma chinui de cateva ore sa-mi salvez o fotografie de pe monitor (am un Toshiba satellite). apas prtsc si dupa intru in paint sau in photoshop dar nu reusesc sa fac paste (arata de parca ar fi blocat) imi poate spune cineva daca e ceva in neregula sau nu fac exact ceea ce trebuie?

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Nu ai nevoie de photoshop! apesi tasta print screen in combinatie cu FN daca zici ca e laptop!
mergi in start-programe-accesori- paint!
dai ctrl V!
SUCCES!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa o salvezi unde? De pe desktop.

| horia2012 a răspuns:

E ceva in neregula dar nu prea ai ce sa faci. Daca ai W7 ai "snipping tool". E al sistemului si poti face screenshot.
Poti descarca asta gratis si faci la fel:
http://www.wisdom-soft.com/downloads/downloadfiles.htm
(ScreenHunter 6.0 Free )

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Iti recomand sa descarci de pe net snapsaver sau bandicam sunt foarte bune programele recomand!

| Nikoleta_Aftene_1985 explică (pentru Punct_Si_Virgula_1988):

Le voi incerca la un moment dat ))) mersi