| BloodyDress a întrebat:

Cum fac fotografie monitorului? Pe ce trebuie sa apas? Stiu ca dupa ma duc in paint si dau paste dar pe ce apas ca sa fac poza?

Răspuns Câştigător
| Rockerul23 a răspuns:

Dai Print Screen StsRq, iar apoi te duci in paint si dai paste.
Funda?

4 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Butonul - Print Screen De regula deasupra Insert, Delete, Home, End, PageUp, PageDown

| freakazoid a răspuns:

Apesi pe tasta "PrintScreen" care poate aparea in diverse feluri scris: "PrtSc", "PrntScrn" si tot asa... dupa ce apesi tasta intri in paint si dai paste!

| WeaponGirl a răspuns:

Ai pe tastatura o tasta, "PrtSc", o apesi, intri in Paint apesi control+V pentru a face poza si control+S pentru a o salva. happy

| WoKy a răspuns:

Ai un buton pe tatarura care se numeste PrtScn(print screen) dai pe ala, te duci in paint si dai CTRL+V(paste)...si iti apare poza, o salvezi si iesi!