| Annitu a întrebat:

ma gandeam sa `mi iau un nokia 2710 supernova... ce pareri aveti despre el? Are cineva?:*

6 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Am şi eu unul şi sunt mulţumit de el.

| DarQueen a răspuns:

Mie personal nu-mi place. eu am Nokia 5220Xpress Music si sunt foarte multumit de el. happy Ti-l recomand cu caldura.

| DarQueen a răspuns:

Super, pot sa stiu de ce am primit stupid? pentru ca mi-am spus parerea sincera? rumos, n-am ce zice. intrebarea suna 'ce parere aveti' asta nu inseamna ca daca am o parere negativa, merit stupid. multumesc frumos celor care mi-au dat stupid.

| Annitu explică:

@bizarreboy, ai dreptatestraight face

| Annitu explică:

Hehelaughing nu îl mai vreaublushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand eu Nokia 7210 super nova