| PastilutzaColorata a întrebat:

Buna ma gandesc ca cautati disperati credits pentru imvu casa puteti lua un badges amarat acum nu cost nimic si nici 1 2 sau 3 ci cateva sute de badgesuri free tot ce trebuie sa faceti intrati pe http://mb.imvucodes.net/

1 in partea stanga sunt categoriile
2 dati pe una
3 adaugati cate badgesuri vreti sau le puteti lua pe toate mai injos exista ceva de genu add all badges nu stiu (doar dintr-o categorie le pueti lua pe toate daca mai vreti alta categorie iar le luati pe toate)
4 dvati adaugat badgesurile dati pe show cart
5 dati check out
6 asteptati sa vi se incarce badgesurile
7 dati la account setting dati injos si punetzi badgesurile pe banda alba
8 dati'va mari cu ele

plus un video de ajutor daca nu ati inteles facut de mine pe youtube

http://www.youtube.com/watch?v=Ue_YC6l6QDk

atat pentru azi daca mai doriti ceva contactati-ma la adresa de email sau pe TPU adresa mail:lantosdianamargareta

pa! sper ca v'am fost de mare urias ultra extra mega super ajutor

aaaa da apropo sa nu aveti impresia ca sunt baiat contul de imvu e a lui fratele meu asa-i ca e fain?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms pentru site, asta-i mai bun decat cel pe care il stiam eu kiss

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sooooper ajutor:X ty mult de tot:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei sti cumva cum pot sa devin vip fara sa platesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca.vrei sa te faci vip fara sa platesti.intraa pe www.imved.com si acolo iti cere diefrite date.doar caaaa.este in araba. site'ul.;))si uneori site'ul este inchis.pentru.ca sunt ffffmulteeee. cererei:))):*

| Bybybya a răspuns:

Cool.Ms mult:*
A da, si. fara suparare.Se scrie "wait" nu "whait" laughing