| DanY2017 a întrebat:

Buna, ma întrebam dacă ar merita sa ma schimb de la Windows 7 Home Premium activat la Windows 10 care nu este activat, și dacă da, cam care ar fi avantajele?

Răspuns Câştigător
| AbyAlberto15 a răspuns:

Nu.crede-ma ca nu-i prea bine, windows-ul 7 nu are atatea probleme ca 10 si merge si mult mai bine, eu am windows 7 de 3 ani si nu face figuri si mi-am instalat windows 10 si mergea perfect dar cand instalam cate ceva imi aparea errori si imi erea greu sa le rezolv asa ca mi-am bagat iar windows 7 si acum nu am nici o problema din nou

| DanY2017 explică (pentru AbyAlberto15):

Mersi, ai dreptate, am mai utilizat și Windows 8.1 si rar poți rula ceva pe el, m-am gândit ca poate Windows 10 o sa fie altfel, mersi de sfat.

2 răspunsuri:
| Diabolic97 a răspuns:

Merge mai bine, acum depinde si ce pc ai...