| AlexClAuDiU a întrebat:

momentan am windows 7 Ultimate dar nu cu licenta(daca intelegi) dar am winows 7 Home premium cumparat merita sa il schimb din Ultimate in Home Premium tin sa spun ca am in PC 6 Ram si 3, 4 ghz parca si asta conteaza. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa cum vrei. De ce vrei sa-l schimbi? Lasa-l cat mai merge si apoi daca vrei il schimbi.

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Cum poti sa intrebi asa ceva? Normal ca renunti la Ultimate si instalezi pe cel cumparat cu licenta. Pentru intrebarea asta EU ti-as da FUNDA.E de rasu' lumii.