| Formatbb a întrebat:

Buna! Ma poate ajuta cineva cu un raspuns. Am o camera smart wifi pe care doresc sa o pun pe scara deasupra usii de la intrare in apartament. Problema e ca tot intra in offline chiar daca am scos si rooter-ul pe scara langa ea. In apartament functioneaza dar cand o scot pe scara intra in offline. Stie cineva care ar putea sa fie problema?

2 răspunsuri:
| Xox0 a răspuns:

Care e distanta intre router si ea? Daca intra offline, e numai pe net sau se inchide?

| Formatbb explică:

Diatanta e de aproximativ 3 metri si un zid din BCA. Pare ca se tot restarteaza iar in aplicatie apare offline. Daca o bag in apartament, functioneaza si la 10 metri distanta de rooter si in apartament sunt si vreo 3 ziduri intre ea si rooter.