| alexalexandrusincerul a întrebat:

Daca cineva, dupa ce intra intr-o scara de bloc, se intoarce inapoi langa intrare din diverse motive (de exemplu i se pare ca a pierdut ceva) pentru cateva secunde de fiecare data si apoi intra repede in apartament, ceilalti locatari care intra in bloc pot crede ca ii urmareste acea persoana? Exista vreo sanctiune?

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nu exista nici-o sanctiune... unii oameni sunt prea paranoici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista nicio lege care sa te sanctioneze ca esti ciudat.

| alina2k18 a răspuns:

Nici o sanctiune, dar poti fi luat de nebun laughing))

| PumpkinDoll a răspuns:

Zice că ești dealer de eroare, te vede așa speriat zic3 ca ai scăpat plicul cu Maria pe jos