| Elena35362 a întrebat:

Mi-a fost inchis facebook-ul pentru ca am trimis pe chat o poza cica "jignitoare"...o sa mi-l reactiveze?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai avut reporturi la cont, Facebook-ul nu se inchide fara motive. Nu merge reactivat. Bafta.

| Elena35362 explică (pentru anonim_4396):

Nu am avut report...am trimis poza si la un minut s-a inchis..si persoanei repective ii apare in loc de poza asta"This message is no longer available because it was identified as abusive or marked as spam."

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elena35362):

Crede-ma ai avut report pentru abuz de hartuire. Multi rămân cu facebook-ul suspendat la 5 reporturi.

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Nu are cum sa il blocheze definitiv nici macar pentru spam. Probabil este blocat pentru 12/24 de ore. Nu mai incercati sa va logati in intervalul care l-am spus mai sus.