| anonim_4396 a întrebat:

Buna mi-am atasat un culer la calculator deoarece eu las cam multi timp pc aprinshappy. Si as vrea sa stiu daca o sa am probleme cu sursa. E doar al 3-lea culer mai am unu pe placa de baza(de la procesor) si unu pe placa video atasat.Astept un raspuns cat mai repede sa nu ma trezesc cu vreo surpriza.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu deoarece coolerele au un consum foarte mic(mai ales cele fara lumini si cu numarul de rotatii mic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca sursa iti duce nu e nici o problema...eu am 10 culere la calculator (am facut si reumatic la picioare de la ele ) dar le am pe toate seprata la 220V.