| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU! Am cumparat un card micro sd-hc de 8gb de la eMAG. L-am pus in telefon (galaxy mini 2) si nu imi recunoaste data files ale jocurilor de pe card. in telefon imi merg dar de pe card nu le recunoaste si ma pune sa le downloadez iar. am pus muzica si un film si le citeste. cand il conectez la computer imi arata ca si cum as avea 2 stuck-uri. unul cu memoria telefonului si celalalt cu memoria cardului... am mutat tot folderul Android pe card dar degeaba. ma pune sa descarc iar datele si pe memoria telefonului. nu pe card. Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stick-uri*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok o sa merg si va spun dupa daca am rezolvat ceva. cu toate ca muzica si filmele merg.

| dulgherunicu a răspuns:

Formateaza sd-ul cu tel cu care il folosesti dupa dai un restart la tel si apoi pui in sd ceai nevoie jocu etc si trebuie sa mearga neaparat

| KostyCool a răspuns:

E stricat cardul. trimite-l inapoi la eMAGwinking

| AncaRRR a răspuns:

Eu zic sa ii contactezi pe cei de la eMAG in legatura cu problema asta. Poate cardul in sine are probleme, cine stie poate ti-l vor inlocui cu altul. Bafta!