| alexutza_8188 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un telefon nou: SONY ERICSSON W205, poate ati mai vazut, e alb cu portocaliu. Intrebarea mea este: de ce nu imi tine bateria secat 2-3 zile?
PS:Nu vorbesc mult intr-o zi si nici nu ascult muzica
Astept raspunsuri...papa:-)

Răspuns Câştigător
| HinoKahoko a răspuns:

Well, eu am un Nokia N97 si sincer, nici pe mine nu ma tine bateria mai mult de 2 zile. La mine e normal deoarece navighez pe internet in timpul zilei dar daca tu zici ca nu faci multe pe le...
Atunci:::
-Poate ai Bluetooth-u activat
-Alarme active
-în ultima vreme, e normal ca telefoanele sa tina atat

5 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Poate pentru faptul ca nu l-ai lasat primele 24 de ore la incarcat.

| shorty93 a răspuns:

Pai telefoanele astea noi au bateria foarte proasta. asta e! de exemplu eu am un Nokia n97 mini si in fiecare seara trebuie sa-l pun la incarcat straight face

| vanessa_8029 a răspuns:

L-ai formatat?

| fdd_7221 a răspuns:

Probabil nu ai formatat bateria

| AnnaClara a răspuns:

Sall! si al meu se descarca la fel de repede poate ar trebui sa il tii pe airplane mode ca nu se mai descarca cat e asa