| Adryan_Ady_1998 a întrebat:

Buna mi-am cumparat o tastatura multimedia pro usb si nu mi-a citeste windowsul zice ca trebuie driver dar cand aprind pc biosul mi-a citeste va rog ajutor.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci slimdriver.Scanezi cu el si iti detecteaza driverele lipsa. Apoi click drepaa pe driverul respectiv si iti downloadeaza automat acel driver. Faci asta cu tastatura de ecran sau alta tastatura, dac ai la indemana.

| Adryan_Ady_1998 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult mai salvat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adryan_Ady_1998):

winking Sper ca ai salvat slimdriver, baga-l pe un stick sa-l ai, e un program f bun.Nu mai cauti manual driverele, el gaseste intotdeauna ce e bun pentru pc-ul tau. Cautand manual pe google.s-ar putea ca driverul sa nu fie compatibil.