| Lcrrr a întrebat:

Mi-am cumpărat un smart tv, de la Toshiba, 3d, full hd, wireless incorporat. Însă nu îmi deschide filmulețele pe browserul de navigare pe internet. În afară de asta, nu știu nici cum pot reda filmele de pe laptop pe el. Puțin ajutor?

1 răspuns:
| nistor12 a răspuns:

..Pai in principiu trebuia sa functioneze, dar iti trebuie blu-rayul..Asa am patit si eu ...Ar trebuii sa incerci sa-i contactezi pe cei de la care l-ai cumparat.Ei sigur rezolva problema.