| Xmadness a întrebat:

Am cumparat un router ca sa imi pun net si pe calculator si pe laptop am reusit sa il setez si transmite internet si prin calbu si wireless. problema e ca nu pot vede retelele wireless de pe laptop si nu stiu de ce am Toshiba si wirelessu il pornesc cu tastele Fn+F12 dadegeaba.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra prin Start/Control Panel/Network and Sharing Center/Manage Wireless Network si trebuie sa-ti apara toate retelele pe care le sesizeaza router-ul tau.

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Ai putea avea ascunsa reteaua wireless din router.

| Xmadness explică:

Am windows 7 ultimate. Pur si simplu nu pot vedea retelele wireless disponibile.

| Stefan123321 a răspuns:

Daca ai telefon performant te poti conecta la wireless si sa vezi reteaua, depinde daca ai parola, daca nu uitate pe cutia de la router si afla mai multe sau fa cum am facut eu, cheama un informatician.Si ti-l va face el