| LuKas9812 a întrebat:

mi-am cumparat un wifi adapter ``TP-LINK tl-wn721n`` merge tot normal dar cite odata imi despare internetul si atunci scot adapterul si il pun inapoi si merge tot bine. ajutati-ma va rog ce poate sa fie cu adapterul,,?

Răspuns Câştigător
| darkwisper a răspuns:

Nu e 722N? asta folosesc eu.
Vezi ca ai interferente unde ai adaptorul.
Am patit si eu. Pune un CD sub el si fi sigur ca e antena drept in sus si adaptorul este drept.
Deasemenea, vezi sa fie infipt bine in USB si adaptorul su cablul in USB de la unitate/laptop.
Sterge driverul daca mai ai probleme, si reinstaleaza-l.

| LuKas9812 explică (pentru darkwisper):

E721n

| LuKas9812 explică (pentru darkwisper):

L-am scos de pe prelungitor si l-am pus in calculator acum merge mai bine multumesc