| iustin987 a întrebat:

Buna mi-am cumparat volan cu pedale si joc euro truck simulator 2 am o problema frana are 127 puncte iar frana tine doar 73 din 127 si la volan cateodata se duce in partea dreapta stanga putin
de ce? cum se rezolva? p.s. cineva mi-a spus ca trebuie sa sterg tastatura la joc asa-i?

5 răspunsuri:
| lovellyboy a răspuns:

Salut!
Calibreaza axele X si Y din control panel

| iustin987 explică (pentru lovellyboy):

Adica mai exact cum ca nu ma priecep ma ajuti te rog funda

| Nickname1890 a răspuns:

Probabil nu e calibrat bine. Incearca sa-l recalibrezi.

| Negulescu_Andrei_1975 a răspuns:

1. Ce marca este? ca sa stiu cat de prost este.
2. Dacai prost trebuie desfacut si reglat volanul din interior( arcul de sustinere) este prea slab si senzorii sunt atinsi cand il vibrezi putin
SAU3. dacai in garantie dul la prostii aia si dal in cap.