| Ryo a întrebat:

Mi-am deconectat boxele de la pc si nu am deloc sonor. Ce are? Fundita!

13 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Le-ai conectat la loc?
Daca da, incearca sa reglezi iarasi volumul la sunet.

| christianlaroka a răspuns:

Pai daca n`ai boxe normal ca n`ai sonor. Bagale la loc si dai refresh, daca nu merge dai restart.

| Nostradamuss a răspuns:

Ryo esti varza rau de tot. ai pus o intrebare penibila, esti terminat la capitolul inteligenta.

| Tyrr a răspuns:

Conecteaza-le din nou si dai un restart la pc!

| Ryo explică (pentru Tyrr):

Nu am cum sa le conectez din nou, vreau sa ascult muzica fara ele!

| Tyrr a răspuns:

Ai cumva boxe integrate in monitor? daca nu... poti sa asculti la casti!big grin... sper ca ti-am fost de ajutor

| Ryo explică (pentru Tyrr):

Multumesc pentru raspuns, vad eu ce fac.

| Tyrr a răspuns (pentru Ryo):

Fundita?:->

| souleaterz a răspuns:

Rofl! E normal sa nu ai sunet daca nu ai boxele conectate LOL

| souleaterz a răspuns:

Poate daca expicai mai bine team fi putut ajuta.dar asa nu are sens intrebarea

| Ryo explică:

Bai fratilor am ascultat muzica si inainte fara boxe dar acum nu se mai aude, ce are?

| Nostradamuss a răspuns (pentru Ryo):

Da ce canta? tastatura?

| Ryo explică (pentru Nostradamuss):

Daca nu esti in stare sa dai un raspuns cum trebuie nu te mai baga in seama!