| Liliana1982 a întrebat:

Buna!
mi-am facut un cont pe un site, pentru a achizitona anumite produse, si cand incerc sa ma uit la alt produs, mai exact cand schimb pagina, imi da o eroare "Login: unknown operation". Am inchis pagina, si cand accesez iar aceea adresa im da aceeasi eroare. Mi se intampla decat la acest site. Coordonatorul site-ului mi a spus ca este de la laptopul meu, ca ei nu au problema cu pagina site ului.
Cum o rezolv? cred ca este ceva din setari, extensii

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Incearca, dar nu stiu daca o sa mearga, sa stergi cache-ul browser-ului.