| demondangerous a întrebat:

mi-am facut un nou id.acum cateva ore si cand adaug pe cineva in lista mi se duce la " Address book" nu in vre`un grup, iar persoanelor respective nu le ajunge cererea si daca altcineva imi da mie add iar eu accept ele nu apar nicaieri in lista mea straight facedar eu apar online la ele. De ce? Funda happy.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gabriel97 a răspuns:

Pai ia'le de la Address Book si da'le add...mere doar 5 la jumatate de ora:p...mi s-a intamplat si mietongue