| andreia297 a întrebat:

Mi-am facut un id nou. Dupa ce am dat add unor prieteni,nu ma mai lasa sa adaug. adica. imi arata chestia aia ca se adauga, sta sa 5 minute si dupa nimic. ideea e ca, si daca ii rog pe ceilalti sa-mi dea add imi apar la address book si nu-mi apar online in lista. HELP ME! dau funda!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Adauga mai putini intr-o zi. Mai adaugi 5-6 si a doua zi si tot asa. Nu te lasa mai multi intr-o zi.

| andreia297 explică (pentru Salontanul):

Azi am adaugat vreo 5-6 poate chiar 7. crezi ca maine o sa mearga? toti imi apar in " address book " si e foarte ciudat. pentru ca eu le apar lor online, dar ei mie nu.

| Salontanul a răspuns (pentru andreia297):

Da. va merge. asa am patit si eu.

| SensInvers a răspuns:

Da da, ia'o mai usor cu adaugatul si o sa fie ok. Nu te agita, nu ai sa pierzi niciun ''prieten'' din sutele pe care le ai!