| AndreyIstetul a întrebat:

Mi-am facut un server de Metin2 si cand vreau sa ma loghez imi da o eroare. Inafara totul merge: navicat, filazila, pagina de inregistrare etc.
Am mai cautat si am gasit ca de la portmap e problema. Am mai cautat si pana acum am gasit doua a lui hectore(v1.5 si 1.6) si unul tradus, dar la nici unul nu-mi merge...
Serverul e pe hamachi, firewall e oprit, asemenea si antivirusul. Care e problema? Toate datele sunt corect scrise... De ce nu merge?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe maylul tau site uiti la toate mestjele de me metin. le deschizi mesajeme si gata. funda?

| Iris1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Habar n-ai ce zici laughing)

| Iris1997 a răspuns:

Trebuie sa ai urmatoarele:
1. Portmap cu ip-ul tau.100
2.Firewall OFF
3. Daca e pe hamachi trebuie sa ai o retea cu playerii ce vor sa joace pe sv tau
4.Intra in client iar unde ai mc.txt sai serverip.cfg sau.py TREBUIE PUS IP-UL TAU NORMAL FARA.100!
Daca ai nev de ajutor add Y! M iris_ungureanu