| Iris1997 a întrebat:

Am si eu o problema: am facut un server de metin2 pe hamachi.
Jucatorii se pot loga in joc ne vedem e totul bine dar cand ceilalti intra la pagina de inregistrare le spune This webpage is not available dar mie imi merge.MENTIONEZ ca am firewall off iar portmap-ul merge.De asemena ei sunt conectati la reteaua mea de hamachi.Dau funda plzz!!

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

De ce va place sa faceti servere pe pc?
ca sa le inchideti la 12 seara ca va bate mami si tati? nu aveti sanse...
pagina web trebuie accesata dupa ipul de hamachi nu cel de net, daca tot nu merge, problema e de la xampp sau ce folositi voi ca sa "hostati" siteu laughing

| Iris1997 explică (pentru SasNetRomania):

Il fac pe pc mai modific unele lucruri si il hostez asa ca taci daca ai chef de raspunsuri pe langa subiectwinking

| Codreanu_Tudor_1972 a răspuns:

Te-as ajuta eu sa faci un site dar trebuie sa imi iesa si mie cevalaughing

| Iris1997 explică (pentru Codreanu_Tudor_1972):

Am echipa mai experimentata de cat tine, am rezolvat problemawinking