| CoxBlack a întrebat:

mi-am instalat windows 10 ..si am obesrvat ca nu mai se aude nimic, adica nu-mi merg boxele, am laptop Toshiba Satellite. daca imi pueti explica mai indetaliat laughing ma bate rau tehnologia laughing))

3 răspunsuri:
| Surtulecs a răspuns:

Probabil atunci cand ti ai instalat noul windows, acela fiind windows10, nu iti sunt instalate programele audio pentru sunet! Din aceasta cauza nu ti se aud sunetele in boxe.

| CoxBlack explică (pentru Surtulecs):

Si eu ce ar trebui sa fac?

| Surtulecs a răspuns (pentru CoxBlack):

Trebuie sa ti instalezi driverul de sunet! Cauta pe google : download driver sound for windows 10 si iti da acolo tot, si din caz ca nu mai merge ceva sa mi raspunzi la mesaj