| Ale2000005 a întrebat:

Mi am lasat telefonul cam o ora in soare din greseala si am primit un advertisment ca mi s-a supraincalzit telefonul si a trebuit sa il las la racit. acum functioneaza ca inainte. voiam sa va intreb daca s-ar putea sa mi se strice.

Răspuns Câştigător
| Preajmk a răspuns:

Am pățit și eu ăsta, dar dacă l ai luat din soare imediat când ti-a apărut avertismentul, nu are nimic

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă îl mai uiți mult în soare o să se strice componentele din interior sau bateria.

| Algo098 a răspuns:

Bateria se strica de la prea multa caldura. Se pot strica si alte componente, se poate strica ecranul.