| Äđĺĺ a întrebat:

Buna mi-am luat o tastatura Genius super-slim i220 imi merge foarte bine doar ca nu imi da voie sa ublu cu ea cand e windowsul pornit... De exemplu imi apare inainte sa se dechida windowsul aia care trebuie sa astepti 30 de sec. inainte dadeam enter sau intram in safe mode cu tastatura veche dar acum nu pot sa fac nimic si stre sa astept 30 de scoala. va rog ce se poate intampla e de la driver ( nu l-am instalat ) thinking varrog FUNDA!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai de ce iti apare mereu Windows recover? Cum inchizi tu pc-ul? Il scoti din priza direct? Ma mir cum de mai merge! ca sa inchizi PC-ul te duci in START ->SHUTDOWN! Am scris mare ca sa vezi si sa nu-ti mai bati joc de calculator! Daca il inchizi asa cum ti-am zis, nu o sa te mai innumere! In final este de la faptul ca inchizi PC-ul brusc si windowsul nu are timp sa inchida toate procesele! De aceea repara si recupereaza mereu! cat te mai tine si cu asta!

Descarca de aici Advanced System Care - program care iti optimizeaza sistemul!
http://romania-inedit.3xforum.ro/......ro_V3_7_3/
Dupa lansare program da clik pe GRIJA!