| GEORGEL2012 a întrebat:

Ce setari sa fac in bios ca atunci cand porneste calculatorul si apare acel mesaj cu safe mode, windows normal sa dau enter la tastatura si sa mearga? eu trebuie sa astept 30 secunde sa porneasca singur

2 răspunsuri:
| GEORGEL2012 explică:

Am rezolvat era setat pe tastatura fara fir ca am avut demult dar acum am cu fir!

| KillerMZC a răspuns:

Pai ce se intampla cand apesi pe enter, mai detaliat te rog ca altfel nu pot sa te ajut daca vr sa ma contactezi uite email-ul meu: nightd965@yahoo.com