| JokErULl a întrebat:

Mi-am luat un telefon Samsung Wave Young si are niste programe in meniu... Spuneti-m va rog la ce foloseste AllSher, Music Hub, Social Hub, ChatON... Dar mai mult ma intreseaza la ce foloseste AllSher.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate AllShare.

| daxter a răspuns:

Salut!
Allshare este un program de downloadat,pentru poze,filme etc.
Music Hub,evident, după nume, este un program de muzică, Social Hub este, un program ca facebook, de exemplu,(adica de socializare) şi Chat ON aproape la fel. Sper că te-am ajutat.
Pa, Pa!