| Raul199612 a întrebat:

Nu de mult mi-am luat un telefon wave y cu touchscreen si nu prea stiu sa folosesc.Nustiu la ce e bun chaton,socialhub,allshare, Samsung apps, activitate
ziceti-mi cum se foloseste si la ce trebuie sa platesti sa umblii pe ele
Funda

Răspuns Câştigător
| StefaniaM a răspuns:

Chaton stiu ca-i din acela de trimis mesaje repede si-ti apare acolo toata conversatia(mesaje de pe abonament...intelegi cum)
Socialhub e o chestie cu tot felul de retele de socializare(ai nevoie de net),
Pe Samsung Apps gasesti jocuri si Aplicatii(tot ai nevoie de net)
Allshare(de asta nu-s sigura)cica-i o aplicatie cu care iti poti controla Smart-Tv-ul Samsung, Masina de spalat Samsung etc. (Asta am citit pe playstore deci nu stiu daca-i buna)
Atat am aflat.Bafta happy