| BlondinaDeea a întrebat:

Ce telefon este mai bun dintre
Blackberry 8520 curve si Samsung wave young happy si de ce
dau funda celui ce imi explica cel mai bine

3 răspunsuri:
| YoAlLeKcS a răspuns:

Un amanunt este ca (presupun ca iti place sa dai mesaje) wave are functie de mesagerie ca la messenger iti apare fara sa dai viz mesaj, raspuns. Blackberry nu are led, bateria lu' wave mai buna. Telefonul asta il are un prieten de-al meu si trebuie sa spun ca telefonul are aproape 1 an si touchscreen-ul merge destul de bine, este un telefon nou aparut si ti-l recomand mai ales ca nu costa mai nimic pentru ceea ce face

| GeorgianaMonic a răspuns:

Doamne cum sa compari BlackBerry cu porcaria aia de telefon rolling on the floor BlackBerry sunt unele din cele mai bune firme de telefoanewinking spun pentru ca si eu am BlackBerry acelasi model :d si stiu foarte bine dc big grin

| YoAlLeKcS a răspuns (pentru GeorgianaMonic):

Daca ai uh BlackBerry nu inseamna ca sunt cei mai tari, este prea vechi telefonul presupun ca iPhon-urile sunt prea varza pentru tine sau S3-u ala iti place tie nu inseamna ca este cel mai bun telefon (INVECHITULE)