| AnnaAp a întrebat:

Buna!
Mi-am reinstalat windows-ul si pe langa faptul ca merge foarte greu, nu pot sa instalez nimic. Problema e ca imi facea acelasi lucru si inainte sa-l reinstalez. Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Spune mai multe, ce sistem, pe ce il instalezi, laptop, PC, ce memorie ai
la calculator.

| al3xander a răspuns:

Da in ce sens nu poti sa instalezi nimic? iti da vreo eroare, iti arata ceva?

| perladunarii a răspuns:

Salut, trebuie sa il reinstalezi din nou dar trebuie sa formatezi totul!

| ComanPro a răspuns:

Calculatorul sau laptop-ul tau trebuie sa fi venit cu un cd cu drivere.Alea trebuie instalate neaparat. Poate aia e problema