| vladutzboos13 a întrebat:

Buna mi-am uitat id de mess si parola unchii preferetii nu-i stiu si ca sa vedeti cineva mi-a spart parola de facebook si posteaza tot feluri de chestii cu continut foarte frumos ma intelegeti.Cum sa dezactivez contul.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| coco4000 a răspuns:

Schimbati parola daca nu poti si ai uitat si id tot nu mai ai nicio sansa

| Parangalevacy a răspuns:

Pai ti-au schimbat parola?

| ThePotato a răspuns:

Click pe sageata in care te deconectezi. Dai click pe setari -> Securitate -> (mai jos) Dezactiveaza contul happy. Funda? Apropo puneti o parola mai puternica (ex: g418hcg41f).

| Alecs2014 a răspuns:

Pai, click pe sageata de unde te deconectezi, apoi Setari->Securitate->Dezactivare cont.
P.S: O sa te intrebe daca temporar sau definitiv! happy