| Cheesewithme a întrebat:

Nu-mi mai merge site-ul youtube de cateva zile am incercat cu mozilla cu chrome cu ie dar nu merge.Ce poate sa aiba?

4 răspunsuri:
| Danielbc a răspuns:

Reinstaleaza flash player-ulhappy

| Cheesewithme explică (pentru Danielbc):

Tot nu merge l-am instalat si dezinstalat de 3 ori Adobe flash player

| Danielbc a răspuns (pentru Cheesewithme):

Dezinstaleaza-l din nou si incearca flash player 10 nu 11, la foarte multi 11 face probleme. daca nu merge nici asa trebuie sa iti reinstalezi windows-ul

| RazaDeLumina a răspuns:

Pai ti-a expirat certificatul instaleaza-ti windows-ul, am patit si euhappy