| anonim_4396 a întrebat:

nu pot deschide messengerul de pe desktop. Dau pe el si nimic, ramane blocat, l-am reinstalat a mers o data si iar nu merge, oare ce sa fac, dau funda.

Răspuns Câştigător
| alloysia a răspuns:

Probabil nu corespunde iconita pe care dai click cu programul instalat (asta daca l-ai mai instalat fara sa dezinstalezi versiunea/versiunile dinainte). Deci, pentru rezolvare, mergi in Control Panel, Add/Remove Programs, sau cum s-o numi, depinde ce versiune de Windows ai, dezinstaleaza messul si instaleaza-l iar. Trebuie sa mearga.

2 răspunsuri:
| andreeaskumpic a răspuns:

Intra pe email!

| DextroCs a răspuns:

Probabil sa ai si un virus sau cum a spus alloysia. Incearca sa intri din folderul unde este instalat yahoo.
Bafta!