| Jose21 a întrebat:

Nu stiti cum se cauta o melodie in winap 5.62? Ms

4 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Apasa J

| JASMYNA88 a răspuns:

Tasta j. asta e valabil pentru orice winamp. dai prima data click pe ala unde setezi volumul si atc, ca daca e clickul pe playlist nu iti apare cand apesi j

| andhrey a răspuns:

Nu trebuie sa specifici ce winamp e...trebuie sa specifici doar ca nu ai mai utilizat winamp pana acum! J este tasta care cauti melodii la orice winamp incepand cu primul, produs in 1997 si terminand cu cele produse in prezent! Tasta J

| Jose21 explică (pentru andhrey):

Stiam ca tasta J e doar ca atunci cand apasam imi aparea cu totul altceva asa ca ma gandeam ca daca e alta versiune difera. Raspunsul e la @JASMYNA88 avand in vederea ca la versiunea anterioara trebuia sa dau click pe playlist.