| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum, de la o vreme primesc notificari la fiecare schimbare pe care o face o persoana legata de profil (doar de la o persoana primesc). Nu o am la prieteni apropiati sau asa...
Stie cineva ceva? laughing Fundita ^_^

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În acest caz, cel mai probabil, este vorba de o eroare de server ( legată de contul tău şi al persoanei respective )!
Să trimiţi un mesaj la "Contact" şi să-i explici Adminei Cristina ce & cum...
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

| irishine a răspuns (pentru bursuc001):

Am uitat sa mentionez ca este vorba de facebook, scuzele mele laughing big grin

| bursuc001 a răspuns (pentru irishine):

rolling on the floor Mda, cam târziu!
Poate că persoana respectivă este trecută la opţiunea "Urmăreşte"...

O seară frumoasă.

| irishine a răspuns (pentru bursuc001):

Nu e nici asta, imi apare asa https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/......2885_n.jpg

| bursuc001 a răspuns (pentru irishine):

Mda, între altele apar şi aceste notificări.
În general, asta se întâmplă şi în cazul în care persoana respectivă este prietenă cu un prieten de-al tău happy

Dar, de obicei, primeşti aceste notificări dacă este setată opţiunea "Urmăreşte"/"follows".
Nu mă pricep foarte mult la FB, dar, cel puţin la mine, aşa se întâmplă dacă persoana respectivă e prieten al unui prieten de-al meu şi dacă acel prieten al meu este setat cu opţiunea "Urmăreşte" ( sau dacă acea opţiune este setată la persoana "X" )...

Din păcate, mai mult de atât nu ştiu sad

O seară frumoasă.

| Sânzyutstsa a răspuns:

Un ciocan peste fata la fiecare si rezolvam

| irishine a răspuns (pentru Sânzyutstsa):

Mersi fata :* :X :*