| Jose21 a întrebat:

Nu stiu daca am incadrat unde trebuie intrebarea insa cum sa fac sa imi apara pe chat pe fb sent from...(atunci cand trimit un mesaj)? multumesc.o seara buna

1 răspuns:
| Lorenutzzaaa a răspuns:

Dacă trimiti mesajul de pe aplicatia de facebook pe telefon, in bara de chat in care scrii este un mic semn, in forma de avion(sau ceva de genul asta) daca este alb, il apesi, iar acnd devine albastru, trimiti un mesaj, iar sub el scrie : sent from... si locatia in care te afli.
In schimb, daca folosesti calculatorul, nu cred ca este disponibila optiunea, acolo iti va scrie : sent from web. Sper ca te-am ajutat