| Biuxx1739 a întrebat:

Nu ştiu la ce categorie se încadrează întrebarea dar vă rog să mă ajutați! Am făcut un balon de gumă iar eu purtând ochelari mi s-a lipit de ei... cum să şterg guma de pe ochelari?

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Spala usor cu apa calda!

| Emy2004 a răspuns:

Așteaptă să se usuce guma iar apoi iei cu un șervețel guma! Funda?

| ArcasuMoldovan a răspuns:

Nu sunt sigur, dar poate merge cu ceva care are alcool, cum ar fi spirt, sau acetona, benzina... nu sunt sigur...

| DauCuSăpăligaDupăBroaște a răspuns:

Te inchini la arsenie boca

| IlikeToAskAboutAllAndrew a răspuns:

Probabil ai putea sa ii pui la ceva mai cald, iar guma sa se duca in jos de pe ochelari, depinde de guma. Totusi, incearca, dar nu pune la foc sau ceva ca se arde lentila!