| MariaEcaterina99Y a întrebat:

Buna. O intrebare. Am o mica problema. Trebuie sa salvez un document venit din partea adma..insa n-am cum sa-l incarc, deci doar sa-l editez pe loc si sa-l salvez. Este in format docx, iar eu am doar wordpad. Deci l-am editat, l-am salvat, dar cand il deschid din nou pentru verificare, apare ca si cum nu a fost deloc editat. Aveti vreo idee cum sa fac acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Descarci LibreOffice, instalezi, editezi, salvezi, profit.

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Google are serviciul de editare/salvare etc documente word. Iti trebuie adresa de email la gmail.com