| BoMbeRmEn a întrebat:

O intrebare referitoare la cei din judetul Bacaubig grin. Am o camera-foto SAMSUNG si am probeleme cu ea, adica poze la intuneric sau unde lumina nu este foarte puternica face poze clare, dar la lumina scoate niste dungi albe iar la lumina foarte puternica scoate poza alba.Si as dori sa imi spuneti unde este un magazin specializat unde o pot repara. FUNDA mersi! :*

2 răspunsuri:
| BoMbeRmEn explică:

Sincer am vrut sa o desfac sa o sterg sa-i fac eu ce are dar daca o stric mai tare apoi ma intreaba aia "Ai desfacut-o tu?" si nah mai bine platesc si cel putin stiu ca merge.NU RISC!

| Andreo a răspuns:

Asa am patit si eu Trebuie sa o demontezi si sa te uiti daca nu a intrat ceva in interior