| infires a întrebat:

O prietena de-a mea mi-a cerut sa ii gasesc un program de citit arhiva pe messenger (ce au vorbit 2 pers.). Dar eu nu gasesc, de fapt gasesc dar nici un program nu merge.Ma puteti ajuta? Imi puteti spune niste programe care merg?

Răspuns Câştigător
| winter a răspuns:

Uita-te la videoul asta si vezi daca iti merg metodele astea : http://www.videotutorial.ro/? p=3979

3 răspunsuri:
| R1pstar a răspuns:

Maria ba se poate maicamia nu stiu cum cand am vb cun prieten o intrat la mesajele dela mes si o facut nu stiu ce pe acolo si o gasit ce am vb cu un prieten

| MariaO a răspuns:

Poti sa te linistesti, nu exista asa ceva! Arhiva este pastrata in calculator, ori TU ( ca si om fara cunostinte vaste in domeniu) nu poti accesa informatiile din calculatorul cuiva. Daca se putea, crede-ma se afla pana acum si toti citeam arhivele unul altuia.

| MariaO a răspuns:

laughing Un vot de stupid nu ma face sa imi schimb parerea, mai ales ca banuiesc ce varsta are cel care mi l-a dat. In intrebare nu ai mentionat ca ai acces la acel calculator.